• 20-lecie
  • 333A
  • 1
Drukuj

Relacja z targów AGRO-TECH w Minikowie

PH KONRAD regularnie bierze udział w targach branżowych, więc tym bardziej tam nie mogło nas zabraknąć. Przybyłych Hodowców na naszym stoisku witał przedstawiciel Działu sprzedaży krów i jałowic- Marek Gawrych. Każdego dnia stoisko PH KONRAD odwiedzało setki osób zainteresowanych naszą ofertą. W związku z przewidywanymi wzrostami cen mleka, dało się odczuć nieśmiały optymizm wśród Hodowców, gdyż coraz więcej z nich wspominało o uzupełnieniu swoich stad kolejnymi sztukami. Zainteresowanie rosło zwłaszcza wtedy, gdy Marek przypominał, że nasza firma oferuje atrakcyjne warunki finansowania zakupu bydła, pokrywając nawet przez rok koszty odsetek i prowizji. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, zwłaszcza w tak niepewnej sytuacji na rynku. Sporo pytań kierowano też w kwestii możliwego skupu oraz zalet raz mniej popularnych w Polsce. Tu głównie polecamy uwadze rasę duńską czerwoną, która wyróżnia się wysoką wydajnością oraz zdrowotnością, a także ma mniejsze wymagania hodowlane.

IMG 1567

(na zdj. Anna Pawlicka- Doradca ds. Genetyki i rozrodu bydłg, Jacek Grala- Doradca ds. genetyki i rozrodu bydła,  Anna Adamczuk- Dyrektor Działu Genetycznego)

IMG 1539

 (na zdj. podczas rozmowy z Hodowczynią od lewej: Marek Gawrych- selekcjoner bydła, Jacek Grala- Doradca ds. genetyki i rozrodu bydła,  Anna Adamczuk- Dyrektor Działu Genetycznego)

Podczas targów w Minikowie promowaliśmy również najnowszy numer bezpłatnego magazynu Świat Krowy. Jako lider branży hodowlanej mamy świadomość, że przyszłość polskiej hodowli zależy w dużej mierze od młodego pokolenia, dlatego z radością pełniliśmy rolę jednego ze sponsorów nagród w Konkursie Młodych Hodowców.

IMG 1585

IMG 1591

Targi w Minikowie to dla zwiedzających okazja do zapoznania się z ofertą firm i instytucji z różnych gałęzi branży rolniczej. Wśród wystawców pojawili się m. in. producenci maszyn i urządzeń rolniczych, pasz, nawozów, instytucji doradczych. Natomiast na ringu można było obejrzeć najładniejsze krowy i jałowice walczące o tytuły czempionek.

IMG 1545

IMG 1560

IMG 1549

Oprócz typowych rozmów biznesowych, naszych odwiedzających tradycyjnie mogliśmy ugościć i w rodzinnej atmosferze porozmawiać o wielu sprawach rodzinnych i zawodowych. Ze swojej strony dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wstąpić do namiotu KONRAD-a. Dla tych, którzy nie mogli być w Minikowie mamy dobrą informację: w ten weekend czekamy na Was w Sitnie na Lubelszczyźnie. Zapraszamy!

spis-aktualnosci

belka-email

lodz2012 lomza2011  poznan2010  poznan2 

Oddział Łomża

PH KONRAD Oddział Łomża

18-400 Łomża, ul. Poligonowa 28c
tel. (86) 215 11 15 w. 22
fax (86) 216 93 92

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Oddział Szepietowo

PH KONRAD Oddział Szepietowo

18-210 Szepietowo, ul. Przemysłowa 11
tel. (86) 476 28 34
kom. 664 943 257

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Oddział Borki

PH KONRAD Oddział Borki

21-345 Borki k. Radzynia Podlaskiego
tel. (81) 85 74 800 fax. (81) 85 74 801
kom. 606 687 998

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.